هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

هلیا امامی با بازی در ٢ تله فیلم به نام های غزل و بزرگراه سینمایی شیرین به کارگردانی داوود توحید پرست و ساکن کلبه چوبی به کارگردانی حسین لیالستانی توانست به دنیای تصویر وارد شود.در این عکس هلیا امامی با ترکیب جذابی دیده می شود که لباس هلیا امامی با اشکالی از پر طاووس تزیین شده است.

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

هلیا امامی: خدا برای من خواست صدای مردم شوم

دانشجوی مطالبه‌گر سریال «دادِستان» گفت: وقتی فیلمنامه را خواندم به خودم گفتم خدا برای من خواسته که صدای مردمی بشوم که فریادهایشان به جایی نمی‌رسد.

عده‌ای از دیالوگ‌هایش استقبال می‌کردند و بعضاً گروهی به مذاق‌شان خوش نیامد.

مدتاً به خاطر ساخت چنین کارهایی، صداوسیما را تحسین کردند البته نقدهایی هم به مسائل فنی سریال وارد است که می‌توان بعد از پایانِ مجموعه، ابعاد مختلف این مجموعه تلویزیونی را مورد بحث و گفت‌وگو قرار داد؛ شاید از همه‌چیز مهمتر، جسارتی بود که گروه سازنده این سریال به خرج دادند و بحث گفتمان‌سازی با سریال‌سازی را بعد از مدت‌ها در تلویزیون احیاء کردند.

او پیش از این در سریال «از یادها رفته» نقش اصلی و مؤثری را برعهده داشت و حالا نقش آذر دانشجوی مطالبه‌گرِ داستان را ایفا می‌کند. امامی درباره چگونگی نزدیک شدن به نقش آذر و ویژگی‌های این کاراکتر، تصریح کرد: زمانی که فیلمنامه را خواندم و پیشنهاد بازی کاراکتر آذر را به من دادند، برای من این شخصیت بسیار جذاب بود.

من خودم دانشجو بودم و دغدغه‌های این قشر را می‌شناسم و در این اجتماع زندگی می‌کنم و مشکلات مردم را با تمام وجودم درک می‌کنم.

هلیا امامی افزود: احساس کردم رسالتی بر عهده دارم و خدا برای من خواسته که صدای مردمی بشوم که فریادهایشان به جایی نمی‌رسد.

وقتی فیلمنامه را خواندم حسی به من دست داد و آن این بود که اگر قرار است در بازیگری اتفاقی برایم بیفتد این رسالت به دوش من است که حتی برای لحظاتی صدای مردم باشم؛ مردمی که مظلوم واقع شدند.

بیوگرافی هلیا امامی

نام کامل: هلیا امامی

سال تولد: ۱۳۶۶

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگری

هلیا امامی متولد ۲۱ مرداد سال ۱۳۶۶ در تهران می باشد. او به جز بازیگری در حرفه مدلینگ هم فعالیت می کند و هم اکنون با یکی از برندهای مطرح ایرانی همکاری میکند.

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

عکس‌های هلیا امامی

ورود هلیا امامی به عرصه بازیگری

هلیا امامی دوره بازیگری را زیر نظر استاد حمید سمندریان آغاز کرد سپس مدت ها در تئاتر بازی کرد و در نهایت در تله فیلم‌های "غزل و بزرگراه سینمایی شیرین" به کارگردانی داوود توحید پرست و "ساکن کلبه چوبی" به کارگردانی حسین لیالستانی، توانست به عرصه تصویر قدم بگذراد.

هلیا امامی با بازی در ٢ تله فیلم به نام های غزل و بزرگراه سینمایی شیرین به کارگردانی داوود توحید پرست و ساکن کلبه چوبی به کارگردانی حسین لیالستانی توانست به دنیای تصویر وارد شود.

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

هلیا امامی

اولین حضور حرفه ای او در سینما با فیلم تقدیر نهایی در سال ۱۳۹۲ به کارگردانی محسن توکلی بود و در این فیلم سینمایی با هنرمندانی مانند پوریا پورسرخ، شاهرخ استخری، بهنوش بختیاری، رضا رویگری همکاری کرد.

هلیا امامی سال ها پیش از طرف استاد سمندریان به چیستا یثربی معرفی شد و در نمایشنامه ای برای جشنواره فجر آماده می شد ایفای نقش کرد و موفق هم بود.

هلیا امامی در فیلم تاریخی آتش و قداره

هلیا امامی تجربه بازی در فیلم سینمایی «آتش و قداره» به کارگردانی محمد عرب را دارد که در آن اثر نقش اصلی را به عهده داشته و با حسین یاری همبازی بوده است. این فیلم بر اساس طرحی از داستان «داش آکل» نوشته صادق هدایت است و هلیا امامی نقش مرجان را در آن مقطع تاریخی بازی می‌کند.

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

فعالیت‌های هنری هلیا امامی

هلیا امامی بازیگر نقش مهربانو در مجموعه "از یادها رفته"

هلیا امامی در سریال تاریخی از یادها رفته که در ماه رمضان ۹۸ از از شبکه یک می‌شود با بازیگرانی همچون میترا حجار، پوریا پورسرخ، کامران تفتی، حسین یاری، رضا یزدانی، مهدی سلوکی و بیتا فرهی همبازی شده است.

خلاصه‌ای از داستان سریال از یادها رفته

هلیا امامی در نقش مهربانو همراه با پدر و نامادری‌اش زندگی می‌کند. نقش پدرش را رسول نجفیان ایفا می‌کند و نامادری‌اش که فریده نام دارد، سیما تیرانداز است. مهدی سلوکی نقش بهروز، برادر فریده را بازی می‌کند و حسین یاری هم در نقش خسرو، دیگر شخصیت اصلی این مجموعه است.

حادثه برای هلیا امامی سر صحنه از یادها رفته

هلیا امامی بانوی بازیگری که در سریال تاریخی از یادها رفته ساخته بهرام بهرامیان به ایفای نقش می پردازند ، سرصحنه تصویربرداری دچار حادثه شد. سیما تیرانداز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر این حادثه برای هلیاامامی را منتشر کرد و برای این بانوی جوان بازیگر آرزوی سلامتی کرد.

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

هلیا امامی

بازی‌های هلیا امامی

– سریال از یادها رفته

– سریال لژیونر

– سینمایی آتش و قداره

فیلم سینمایی دوربین

– فیلم سینمایی سکه

– فیلم قرار بعدی همانجا

عکس‌های جدید هلیا امامی

هلیا امامی خودش را با پر طاووس آراست! /عکس

تصویر اینستاگرامی هلیا امامی

دیدگاهتان را بنویسید