تیم‌های حاضر در نیمه‌نهایی همگی مدعی هستند

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: استرالیا که نایب قهرمان دوره قبل بود با ترکیب کامل آمده بود ولی حذف شد همین نکته نشان می‌دهد که تیم‌های حاضر در نیمه‌نهایی همگی مدعی هستند و شانس فینالیست شدن دارد.

 بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص وضعیت میثم صالحی که از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده است، اظهار داشت: میثم صالحی اوایل بازی دچار پیچ‌خوردگی مچ پا شد که تحت درمان است و به امید خدا و با تلاش‌ها و زحمات دکتر فرهادی احتمالا به بازی فردا مقابل چین می‌رسد.

وی در خصوص مسابقه نیمه‌نهایی با تیم ملی چین افزود: در خصوص تیم ملی چین باید بگویم که بدون شک یکی از قدرتمندترین تیم‌های این رقابت‌هاست. بسیار قدرتمند و با کیفیت بازی می‌کند و امروز ژاپن را به راحتی شکست داد. چین با تمام ‌قوا وارد این بازی‌ها شده و مدعی این مسابقات است.

عطایی ادامه داد: فردا رقابت سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم تا دل مردم را شاد کنیم.

سرمربی تیم ملی کشورمان در پایان گفت: این نکته را در خصوص این رقابت‌ها باید در نظر بگیریم که استرالیا که نایب قهرمان دوره قبل بود با ترکیب کامل به این دوره از رقابت‌ها آمده بود ولی به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا نکرد و قطر تیم چهارم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ هم به مرحله نیمه‌نهایی نرسید. همین نکته نشان می‌دهد که تیم‌های حاضر در نیمه‌نهایی همگی مدعی هستند و شانس فینالیست شدن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید