ساخت ایمیل ساده و سریع در کمتر از یک دقیقه

این روزها بسیاری از خدمات و سرویسهای ارائه شده در بستر اینترنت نیاز به یک آدرس ایمیل دارند . بهتر است بدانید در ایامی نه چندان دور که استفاده از پیام رسان ها و موبایل در این حد فراگیر نبود ایمیل اولین و معتبرترین مسیر ارتباطی بین سایتها ، شرکتها دانشگاه ها و سایر مراکز ارتباطی بود .

امروزه نیز بسیاری از خدمات و سرویسها نیاز حتمی به ایمیل دارند و بدون ایمیل خدمات به شما ارائه نمیکنند.

آدرس ایمیل یکی از ثابت ترین و کم ریسک ترین وسایل ارتباطی در دنیای مجازی و دیجیتال است بنابراین بهتر است هر فردی یک آدرس ایمیل منحصر به فرد و مخصوص به خود داشته باشد.

ساخت ایمیل از سایتهای خارجی برای بسیاری از مردم کاری مشکل است علاوه بر اینکه امکان تحریم و قطع دسترسی به ایمیل ها نیز وجود دارد. در خوشبینانه ترین حالت این موضوع هم اکنون نیز وجود دارد که سرویس دهندگان ایمیل خارجی از پاسخ به استفاده کنندگان ایرانی خودداری میکنند و بعضا و تحت هر شرایطی بدون هیچ پاسخی احتمال قطع دسترسی شما به ایمیل شما در سرویس های خارجی نظیر یاهو یا جیمیل وجود دارد.

سرویسهای داخلی نیز در برخی موارد حذف شده و بدون هیچ اخطار و پیامی ایمیل ها و سرویس خود را حذف کردند.

در میلفا شما میتوانید آدرس ایمیل با دامنه اختصاصی خودتان نیز داشته باشید دراین حالت ایمیل های شما با آدرس دامنه خودتان ساخته و ارائه میشوند به این نوع ایمیل اصطلاحا ایمیل سازمانی گفته میشود.

سرویس ایمیل میلفا یکی از قدیمی ترین سرویس دهندگان ایمیل می باشد که از سال ۹۰ فعالیت جدی و حرفه ای خود را آغار کرده و هم اکنون با داشتن بیش از یک میلیون عضو و ده سال سابقه جایگاه مناسبی در بین سرویس دهندگان ایمیل دارد.

در این نوشتار قصد داریم روش ساخت ایمیل از سایت میلفا را به شما آموزش دهیم. در این آموزش شما نیازی به داشتن شماره همراه ندارید و میتوانید با یک گوشی و بدون نیاز به همراه آدرس ایمیل بسازید.

برای ساخت ایمیل ساده اول روی لینک ساخت ایمیل ساده کلیک کنید.

شما میتوانید یک شماره همراه وارد کنید و یا اگر نمیخواهید شماره همراهی ثبت کنید گزینه عضویت بدون شماره موبایل را علامت بزنید. از این شماره همراه فقط برای ارسال اطلاعات ایمیل ساخته شده توسط شما و یا در آینده برای بازیابی رمز عبور استفاده کرد بنابراین استفاده از شماره همراه را حتما به شما توصیه میکنیم.
شما میتوانید با یک شماره همراه صدها ایمیل بسازید و محدودیتی وجود ندارد.

ساخت ایمیل ساده

  1. ورود نام و نام خانوادگی به فارسی یا انگلیسی

در مرحله دوم باید نام و نام خانوادگی یا اگر برای شرکت یا سازمانی در حال ساخت ایمیل هستید عنوان سازمان را وارد کنید. این اسامی میتواند فارسی یا انگلیسی باشد.

  1. انتخاب آدرس ایمیل و رمز عبور

مرحله سوم جادوگر ساخت ایمیل میلفا آدرس ایمیل جدید شما را با یک رمز مطمئن پیشنهاد میدهد. دقت کنید که این ایمیل و رمز هر دو توسط شما قابل ویرایش هستند .علاوه بر این میتوانید از سایر نامهای پیشنهادی که به رنگ آبی دیده میشوند نیز استفاده کنید.

  1. اگر شماره همراه در مرحله اول وارد نکرده اید باید سوال امنیتی تعیین کنید.

مرحله ۴ در صورتی برای شما ظاهر میشود که در مرحله یک گزینه ( عضویت بدون موبایل ) را علامت زده باشید. در صورتی که در مرحله یک شماره موبایل وارد کرده باشید این مرحله برای شما نمایش داده نخواهد شد. اما میتونید بعدا و با مراجعه به صفحه تنظیمات میلفا این مقادیر را تعیین کنید این مرحله برای کمک به بازیابی رمز عبور شما در صورت فراموشی آن است. ما با داشتن پاسخ شما به پرسش امنیتی و کد پستی یا کد ملی یا هر کد ده رقمی دلخواه شما که در این مرحله وارد میکنید میتوانیم در هر زمانی که مایل بودید رمز جدیدی برای شما تعریف کنیم. اطلاعاتی که در این مرحله ساخت ایمیل وارد میکنید را حتما در یک جای امن یادداشت و نگه داری کنید.

  1. پرداخت هزینه ناچیز خدمات یکبار برای همیشه

مرحله پنج برای پرداخت هزینه ای بسیار اندک می باشد تا ایمیل شما ساخته شود. میلفا نمایش تبلیغات نداشته و مورد حمایت هیچ سازمان یا نهاد داخلی و خارجی نیز نبوده و نیست و هزینه ای بسیار ناچیز را یکبار برای همیشه شارژ میکند. برای پرداخت هزینه عضویت باید رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشید. برای پرداخت کافی است روی گزینه مشخص شده کلیک کنید. در ضمن این مبلغ نیز در کیف پول شما در میلفا باقی مانده میتوانید برای ارتقا حساب کاربری یا ارسال پیامک استفاده کنید.

  1. تحویل ایمیل ساخته شده

مرحله آخر و تحویل ایمیل ساخته شده . هم اکنون میلفا ایمیل شما را ساخته و اطلاعات آنرا برای شما نمایش میدهد. اگر در مرحله اول شماره همراه خود را وارد کرده باشید در همین لحظه این اطلاعات برای شما پیامک نیز خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید